Уряд змінив умови призначення субсидій
08.11.2024 17:28
Укрінформ
Кабінет Міністрів збільшив граничний розмір витрат на придбання товарів широкого вжитку для отримувачів субсидій, який дозволяє їм претендувати на виплати.
Про це повідомив у Телеграмі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.
«Внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 N 848. Змінено граничний розмір витрат на придбання отримувачами житлових субсидій товарів широкого вжитку, підвищивши його з 50 до 100 тис. гривень», — йдеться в повідомленні.
Крім того, до 150 тис. грн збільшено ліміт разового платежу, який дозволяє претендувати на субсидію, у разі купівлі, зокрема у кредит, генеруючих установок, що виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання та/або енергії вітру, та їх комплектувальних виробів, а також з урахуванням положень Порядку надання фінансової державної підтримки фізичним особам, які встановлюють у власних домогосподарствах генеруючі установки, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.
Читайте також: Програма субсидій на орендоване житло для переселенців запрацює з середини січня — Шмигаль
Зміни також внесено до Положення i Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 № 373, щодо забезпечення надання постачальниками універсальних послуг інформації Пенсійному фонду України про наявність договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим тарифом» приватним домогосподарствам, який укладається між постачальником універсальних послуг та власником (одним із власників за згодою інших співвласників) цього приватного домогосподарства.
Читайте також: Субсидії на опалювальний сезон 2024 — 2025 років
Як повідомлялося, Кабінет Міністрів доручив Міністерству соціальної політики розробити законопроєкт, за яким для родин зберігатиметься житлова субсидія, якщо вартість встановлених альтернативних джерел живлення не перевищує 150 тис. грн.