Журналіст: промова Путіна – це нудний блеф, а не загроза Заходу

Журналіст: промова Путіна – це нудний блеф, а не загроза Заходу


Як передає replyua .net, сьогодні президент РФ Володимир Путін за традицією звернувся до Федеральних зборів. Багато політологів уже назвали промову Путіна – справжнім викликом для Заходу, мовляв президент РФ вирішив не тільки словесно пригрозити тим, хто буде стояти на шляху Росії, але і продемонстрував на відео, змонтованому спеціально до зборів, що буде з ворогами Росії. На думку українського журналіста Юрія Романенка, насправді, промова Путіна – нудний блеф. Оскільки переконливих аргументів на контакті з Заходом не залишилося, то в хід пішли анімаційні ролики лівою рукою зроблені орлами міністра оборони Сергія Шойгу.

«Навіщо ці струси повітря, кого вони повинні були здивувати? Захід явно не збирається нападати на Росію, оскільки увійшов в перезавантаження своєї системи. Тоді навіщо було посилати цей сигнал?», – задається питанням блогер. Він додає, що відповідь проста – як завжди це локшина для споживання внутрішній аудиторії. Вічне хворобливе кашляння Путіна доповнювало картину цього пафосного маразму. Власне, це і є головний продукт сучасної Росії – пафосний маразм.

За словами Романенка, Федеральні збори нагадували збіговисько хлопчиків і дівчаток, які не награлися в дитинстві, тому сорок хвилин, затамувавши подих, слухали казки про останні досягнення Росії. Це тим комічніше було дивитися, на тлі досягнень американського ВПК, які на собі сповна відчули найманці ПВК Вагнер в Сирії 7 лютого.